Wirtualne sporty – jak je obstawiać?

Posted by on Lut 19, 2017 | 0 comments

Wirtualne sporty – jak je obstawiać?

Sporty wirtualne to cieszące się ostatnio sporym zainteresowaniem symulatory rzeczywistych meczów, z tą różnicą, że wyniki w nich losowane są przez RNG (Generator losowych liczb). Takie symulowane rozgrywki tworzone są za pomocą techniki motion capture, dlatego wyglądają prawie jak realne mecze, choć oczywiście różnią się od nich paroma szczegółami.

Sporty wirtualne są bez wątpienia mniej przewidywalne niż tradycyjne rozgrywki, jednak posiadają też wiele plusów. Ich największym plusem jest dostępność o każdej porze, co oznacza, że możesz obstawiać zakłady, kiedy tylko chcesz. Poza tym gracze decydujący się na obstawianie sportów wirtualnych mają dużo większą liczbę dyscyplin do wyboru – od piłki nożnej przez rugby po boks i wyścigi koni.

Zasady sportów wirtualnych są identyczne jak zasady dyscyplin, jakie reprezentują, podobnie ma się sprawa z ich obstawianiem. Możemy przewidywać wyniki konkretnego spotkania zarówno przed jego startem, jak i w trakcie jego trwania. Oczywiście z postawionego zakładu możemy też zrezygnować w każdym momencie.

Jeśli lubisz wirtualny sport, być może zainteresują cię również kasyna internetowe, które udostępniają maszyny slotowe typu Kick Off czy Football Mania imitujące właśnie piłkarskie turnieje sportowe. Takie gry znajdziesz na przykład tu: https://admiralspot.com/pl/.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *