Książki z poradami dla bukmacherów

Posted by on Lut 25, 2017 | 0 comments

Książki z poradami dla bukmacherów

Gdy rozpoczniesz przygodę z bukmacherskimi zakładami sportowymi, szybko może się okazać, że typowanie wyników meczy jest dużo trudniejsze niż je malują. W tej sytuacji warto wspomóc się poradami innych graczy. W sieci jest dużo blogów, for i serwisów bukmacherskich z darmowymi radami i typami, niestety udostępniane w takich miejscach informacje bywają czasami mało rzetelne. Całe szczęście powstały także książki, w których profesjonalni typerzy dzielą się swoją wiedzą.

Niedoświadczonym typerom polecamy przede wszystkim „Riskless Investment” G. Lynama, „Sports Betting” Daniela Fabrizio i Josepha Huntera oraz „No Easy Money” Dave’a Nevisona. To biblie bukmacherstwa, w których możesz znaleźć obszerne omówienia najciekawszych spotkań i mnóstwo praktycznych porad, które nauczą cię samodzielnego analizowania sportowych i podejmowania opłacalnych decyzji, a co za tym idzie, skutecznego inwestowania w sportowych zakładach bukmacherskich. Wiele z tych pozycji jest dostępnych w księgarniach online, ponadto parę z nich jest także dostępnych po polsku.

Jeżeli zapoznałeś się już z powyższymi pozycjami książkowymi, jednak nadal zakłady bukmacherskie są dla ciebie czarną magią, może wolałbyś spróbować swoich sił w grach hazardowych takich jak poker, ruletka, blackjack, baccarat czy automaty one-armed bandit? Kliknij tutaj i zarejestruj się w kasynie online, a może los się do ciebie uśmiechnie:)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *